Home / Ostatní / Jak se chránit, posílit intuici a kreativitu pomocí krystalů?

Jak se chránit, posílit intuici a kreativitu pomocí krystalů?

Šungitové krystaly jsou extrémně uzemňovací a předpokládá se, že vás ochrání před elektromagnetickými frekvencemi i jinou zlou energií.

Mimo jiné také pomáhají s integrováním kosmické moudrosti a karmy. Jeho vysoké vibrace pomáhají dostat vaše duchovní tělo do fyzické roviny.

Jak použít šungit v praxi?

Noste šungitové šperky, abyste zůstali soustředěni. Pokud se nechcete cítit zahlcení, soustřeďte svou pozornost na místo, kde se kámen dotýká vašeho fyzického těla, zavřete oči a pozornost upřete na svůj dech.

S nádechem počítejte do čtyř, výdech to samé. Toto hluboké a rytmické dýchání vás přivede zpět do vašeho středu a pomůže vytvořit klid ve vaší mysli.

Šungit pochází z Ruska, kde je jeho největší a nejstarší zdroj. Existují i další ložiska v Rakousku, Indii, Kazachstánu a Kongu.

Nefrit

Chcete posílit svou intuici a dostat se do kontaktu s tím, co je spojeno s vaším vyšším já? Černý nefrit posiluje a je dobrou volbou pro lidi, kteří se chtějí vyhnout negativním situacím. Nefrit má jednu velmi dobrou vlastnost a tou je fakt, že posunuje vaší intuici vpřed. Uvidíte pravdu, která se za tím vším skrývá.

Jak Nefrit používat?

Nefrit je skvělý krystal, který můžete mít vždy po ruce. Vezměte si ho s sebou na cesty a setkávejte se s lidmi, u kterých pomocí tohoto kamene, odhadnete jejich záměr.

Mimo nefritu má tuto vlastnost ještě jadeit. Tento vzácný minerál se také někdy přezdívá – černý jadeit a nachází se především v Barmě a Guatemale.

Karneol

Máte pocit, že jste v útlumu? Karneol je kamenem, který potřebujete. Lze jej použít k odstranění nejrůznějších bloků, které v nás zanechávají pocit vyhoření, život bez inspirace a stagnaci. Tvořivé a sexuální energie jsou spojeny se sakrální čakrou, takže karneol je současně i výborným prostředkem k zesílení sexuální energie.

Jak s ním naložit?

I pouhý pohled na nádhernou oranžovou barvu karneolu pomáhá stimulovat vášeň, motivaci, kreativitu, sebevědomí a radost. Většina karneolu, který si dnes můžete koupit, se těží v Indii. Jeho naleziště jsou však také v Brazílii, Egyptě a Uruguayi, stejně jako ve Washingtonu v USA.

Chcete si přečíst o jiných léčivých kamenech a jejích potenciálech? Zavítejte na e-shop https://www.magieprirody.cz/