Home / Ostatní / Parkování na letišti v Katowicích: informace a rady

Parkování na letišti v Katowicích: informace a rady

Letiště v Katovicích je jedno z největších a nejoblíbenějších letišť v Polsku. Díky neskutečně rozvinuté síti spojů a službě levných letů, stále více cestujících upírá zrak k letišti Pyrzowice. Často však plno lidí cestuje na letiště vlastním dopravním prostředkem. Z drtivé většiny automobilem. Pak vyvstává otázka, kde zaparkovat?

Parkování u letiště Katowice nabízí svá parkovací místa, ale není jich tu příliš. Je tedy lepší, když si parkovací místo zajistíte předem. Pokud možno, doporučujeme vám zónu P3, která je hlídaná. Není sice nejlevnější, ale je nejbezpečnější.

Výhody letištních služeb

  • splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy v sektoru P3
  • příjemná obsluha
  • profesionální služby
  • efektivní transfer na letiště
  • skvělé označení automobilů, které zajišťují rozvoz – jsou perfektně vidět z dálky

Jak funguje Parklot?

Místo si můžete zarezervovat na Parklot, který funguje současně i pro spoustu jiných letišť. Pomocí těchto služeb můžete zaparkovat své auto levně a bezpečně. Při cestování se o své vozidlo nemusíte starat. Po návratu si jej nepoškozené zase vyzvednete. Nehrozí odcizení, jelikož jsou tu kamery a nepřetržité monitorování.

Parklot se vám bude hodit i na příští plánování cesty. Nemusí se jednat pouze o polské Katovice, jsou tu i jiná, neméně zajímavá letiště, jenž poskytují služby profi úrovně. Rozhodně se na tento systém podívejte, rezervovat si místo, není vůbec nic složitého. Mnoho lidí se nechá na letiště dopravit někým jiným jen proto, že se obává složitého parkování. Parkování na letišti se bát nemusíte, je jedno, jestli létáte letadlem často nebo poprvé, vždy můžete na letišti pohodlně zaparkovat se svým vlastním vozidlem.

Je to podobné, jako byste si někde rezervovali vstupenky na představení. Tady však stěžejní úlohu bude hrát váš automobil. A všichni víme, že někdo vlastní auto a pečuje o něj jako o svého vlastního potomka. Nikdo by nebyl rád za jakékoliv porušení laku nebo dokonce nárazu s promáčknutím. Raději si zaplatit službu a v pohodlí bez stresu zaparkovat a mít vše pod kontrolou. Také se budete řídit tímto mottem?