Home / Ostatní / Multicara je spolehlivým pomocníkem již po mnoho let

Multicara je spolehlivým pomocníkem již po mnoho let

Většina z nás se již nejednou setkala s legendárním vozem multicar. Když s ním konkrétně nepracujete či ho dokonce nevlastníte, jistě jste potkali na ulici, na pastvině či louce, v lese, na sběrném dvoře, v zahradnictví, u firem s velkými sklady apod. Možností, kde jste mohli potkat vůz multicar je opravdu mnoho. Jeho všestrannost je podpořena o další možnosti s využitím až stovky různých nástaveb.

Snadno vyměnitelné nástavby

Možnost využití nástaveb usnadňuje konkrétní úklid nebo přemisťování. Jejich výměna je jednoduchá a rychlá.

Německá dlouholetá kvalita

Multicara je legendární německé vozítko, jehož menší velikost mu dává možnost dostat i do hůře přístupných míst, například v lese, na dvoře s objemným materiálem apod.

V současnosti multicary produkuje německá společnost Hako Werke GmbH, a to již od roku 1988. ačkoli samotné transpotéry jsou známé již 80 let. V České republice je jejich výhradním dovozcem od roku 2005 společnost Unikont Group s.r.o. V jejich nabídce objevíte tři základní typy vozů multicar:

  • Multicar M27 Compact: vozidla s parametry transportérů a nosičů nástaveb
  • Multicar M31: kompaktní nosiče nástaveb a transportéry
  • Multicar M29: úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry

Potřeby pro úklid interiérů

Na webu unikont.cz objevíte možnosti pro úklid exteriéru v podobě multicar, ale také mnoho možností pro úklid interiérů. Můžete vyírat mezi čistícími a zametacími stroji pocházející od stejného výrobce jako multicara. Společnost Unikont Group s.r.o. nabízí nejen koupi vnitřní úklidové techniky, ale také její pronájem. Tato možnost je vhodní především start-upy, které nemají dostatek prostředků pro rozjezd, pro pořadatele jednorázových akcí apod. Scrubmaster je značkou německého výrobce pro vnitřní úklidovou techniku, která je známá svou spolehlivostí.