Home / Evropa / Ubytování Trogir – 3. díl

Ubytování Trogir – 3. díl

Apartmány v Trogir

Dalším hotelem, kde složíte přes léto hlavu, mohou být ku příkladu Apartmány Bijelić – Kaštel Štafilić. Ty naleznete na adrese Put Resnika 4 v Trogiru a domluvíte se zde chorvatsky, anglicky nebo polsky. Maximální kapacita ubytovaných osob je šestnáct osob, cena za lůžko se pohybuje přibližně od dvanácti Eur.

Tento hotel je bez garáže, má však parkoviště, dále klimatizaci, internet, gril, ručníky a lůžkoviny, bazén, tenisový kurt, betonovou a oblázkovou pláž a písečnou pláž. Zvířata nejsou v tomto hotelu povolena a není zde také možnost polopenze. Pobytová taxa je v ceně. Za přistýlku se zde platí + pět Euro navíc, totéž platí i pro klimatizaci.

Vzdálenosti:

Pláž

150 metrů

Moře

150 metrů

Centrum

2000 metrů

Obchod

50 metrů

Restaurace

150 metrů

Sport

30 metrů

Lékař

450 metrů

Lékárna

1000 metrů

Čerpací stanice

4000 metrů

Bankomat

1000 metrů

Pošta

1000 metrů

Autobusová zastávka

150 metrů

Modern and peaceful family apartmen – Okrug Donji

Hotel Modern and peaceful family apartmen – Okrug Donji vlastní Petar Solic. Naleznete jej na ulici Put Rudeja 8 v Okrug Donji – Trogir. Domluvíte se zde chorvatsky a anglicky. Cena za lůžko se pohybuje okolo třinácti Euro. Wifi se v tomto hotelu poskytuje zdarma, jídelna je plně zařízená a místní jídlo velmi chutné. Taktéž parkování se pro hosty nabízí zdarma. Viz dále tabulka absenci sportovního vyžití, polopenze či garáže s klidem vynahradí malebná oblázková pláž.