Home / Doporučujeme / Vyrazte do Břeclavi za těmi nejlepšími burgery v Čechách

Vyrazte do Břeclavi za těmi nejlepšími burgery v Čechách

Opravdu si myslíte, že je burger jako burger? Když navštívíte běžné fastfoody nebo když si v supermarketu koupíte polotovary, obvykle se jedná o burgery z těch nejlevnějších surovin, které nejsou zdravé a aby měly chuť, jsou často plné koření a různých ochucovadel. Jestliže si potrpíte na burgerech a záleží vám na nejvyšší kvalitě a prvotřídní chuti, je nejvyšší čas vyrazit do Mekky burgerů, do Břeclavi.

Vyrazte Mezi Bulky

Mezi Bulky, tak se jmenuje burgerové království, kde naleznete ty nejpoctivější burgery pod sluncem, zapomeňte na chemii nebo na nekvalitní suroviny. Zde vám mezi bulky nacpou ty nejchutnější a nejkvalitnější suroviny, které aktivují všechny vaše chuťové pohárky. Toto bistro Břeclav nabízí burgery v BIO kvalitě, které pochází z plemene Aberdeen Angus. Nejedná se o zvířata v umělých uzavřených chovech, ale o zvířata, která stráví svůj život na zdravých zelených pastvinách.

Pro majitele je důležité, jak je se zvířaty zacházeno a mají úzký vztah k přírodě. Nenajdete zde skoro žádné kupované suroviny. Majonézy, kečupy, omáčky i další ingredience zde vyrábí svépomocí. Myslíte si, že je burger Břeclav jen pro masožravce? Kdepak, najdete zde také vegetariánské a veganské burgery s vlastním NeMasem. Nabídka burgerů je široká a jedná se o pořádné a poctivé burgery, které nasytí i toho nejhladovějšího zákazníka. Přesvědčte se sami, nabídku můžete vidět na webu Mezibulky.cz. Bistro najdete v Břeclavi, na ulici Nár. Hrdinů 2010/18. Přijďte ochutnat burgery, jaké jste ještě nikdy neochutnali. Pokud jste si zvykli připravovat jídlo doma, je nejvyšší čas opět někam vyrazit a pochutnat si na něčem novém. Co takhle burger MORDOR nebo HEARTBEAT?