Home / Doporučujeme / Vydejte se do slunné Itálie a pořiďte si zde nemovitost

Vydejte se do slunné Itálie a pořiďte si zde nemovitost

Milujete slunce, vůni slaného vzduchu a přímořský vítr ve vlasech? Pak není nic jednoduššího, než si pořídit Immobilien in der Toskana nebo v jiné části italského pobřeží.

A proč právě Itálie?

Autem nebo autobusem jste na místě během několika málo hodin a můžete si ve své vlastní nemovitosti plnými doušky užívat všechno to, co Itálie nabízí – nádherou přírodu, čisté pláže, azurové vody moře, vysokohorské masivy, horská údolí, činné sopky, čistá jezera, historické památky, olivové háje, vinice a lahodnou italskou kuchyni.

Itálie se nachází na jihu Evropy a je to země přenádherných pláží, je domovem velkého množství historických památek, pohostinných obyvatel a dobrého jídla. Její azurově modré mořské vody přímo lákají ke koupání, surfingu nebo jen projížďkách na lodi.

Na své si přijdou i milovníci historických památek. Kdo byl neznal pojmy Koloseum, Pompeje, Benátky nebo Florencie.

Hlavní město Řím je centrem kulturního, politického i náboženského života. V těchto místech se zrodila a rozvíjela evropská civilizace.

Do Itálie míří i milovníci dobrého jídla a vína. Italskou kuchyni si můžete vychutnat přímo od místních šéfkuchařů. Jejím základem jsou kvalitní a čerstvé suroviny mezi které patří zelenina, ryby a mořské plody.

Nabídka nemovitostí od ItalicaHomes

Prodej domů v Itálii nabízí portál italicahomes.com. Pořídit si můžete vilku u moře, dům, rustico či byt a k dostání jsou také farmy, pozemky nebo objekty komerčního charakteru. Portál se soustředí na oblast Toskánska, ale v nabídce se objevují i nemovitosti v dalších oblastech Itálie. Patří k nim Umbrie, Apulie, Ligurie nebo třeba Sicílie. Neváhejte, zavítejte na web, vyberte si nemovitost a užívejte si všechno, co Itálie svým návštěvníkům přímo nabízí. Díky nákupu nemovitosti zde můžete pobývat kdykoli se vám jen zachce.