Home / Doporučujeme / Vezměte děti do Herolandu: vstupné je tu zdarma

Vezměte děti do Herolandu: vstupné je tu zdarma

Heroland je dětský svět her a zábavy. Kdo miluje dětská hřiště a kempování, spojte příjemné s užitečným. Přijďte si zařádit s dětičkami! Tady vás jednoznačně čeká z každého něco a nudit se zde určitě nebudete. O zábavu je postaráno v tom pravém slova smyslu. Jednou ročně v létě se koná Letní noc, která umožňuje rodičům i dětem přespat v jedinečném prostředí. Obklopeni dřevěnými chatičkami, stany, dobrým jídlem, pitím a atrakcemi s sebou přináší řadu zajímavých podnětů. Děti potřebují být stimulovány tím správným směrem. Ke svému vývoji vyžadují nejen vaší pozornost, ale i změnu prostředí.

Zahrada v okolí školky je pořád o tom samém

V Herolandu najdou vždy něco navíc. Skluzavky i houpačky jsou tu daleko větší, chloubou je také velká dřevěná pirátská loď. Když koupíte dětem kostýmy a škrabošky, dokonale sem zapadnou. I váš Honzík bude najednou od piráta k nerozeznání. Dětských her je spoustu a v Herolandu si je děti zahrají s neskutečnou parádou. Letní noc v Herolandu s opékáním buřtů a stanováním, neošidí děti ani o dobrodružnou noc.

Prostředí v šeru je jiné, než za světla

Když se smráká, děti se malinko začínají bát, ale baví je to. Spát uprostřed všeho dění a největšího zábavního parku v ČR se každému jen tak nepoštěstí. Přijeďte s dětmi příští rok nebo se ještě přidejte na akci žonglování. Ta proběhne 20. 8. 2016 v sobotu. Udělejte si volno a navštivte park, kde je neustále dobrá nálada. Vstupné do areálu je zdarma, akce jsou hrazeny zvlášť. Není to ovšem položka, která zruinuje vaší peněženku. Za plno didaktických her a dětských sestav včetně naučení se nových věcí je tato částka nevyčíslitelná. Pokud vaše dítě vidělo někdy žonglování na jarmarku, rozhodně si to bude pamatovat a bude to chtít vyzkoušet.

I o tom je Heroland. Myslí také na postižené děti, které tu trénují hrubou i jemnou motoriku. Výškové nastavení pro vozíčkáře se jen tak někde v dětském parku nevidí. Děti se tak socializují a jsou v kontaktu s ostatními dětmi. Žádná izolace, což je pro ně velmi prospěšné.

Můžete se občerstvit, opéct špekáčky, na určitých akcích se i něčemu přiučit, 20. 8. 2016 je tedy Škola žonglování a v září bude Pirátský den. Je tu velká loď, která se už těší, až vstoupíte na její prkna. Děti milují skákání na nafukovacím hradu! To vše zažijete kousek od Kutné Hory v Březové u Úmonína. Park je otevřen celoročně.