Home / Ostatní / Už víte kam letos na dovolenou?

Už víte kam letos na dovolenou?

Chystáte se na dovolenou s partou přátel nebo s rodinou? Rozhodli jste se vyrazit na romantickou dovolenou stále nevíte, kam se vydat? Rozhodnout o tom, jak celou dovolenou pojmout nezáleží jen na vás a vy si chcete, ať už vyrazíte s kýmkoliv, celou dovolenou řádně užít. Způsobů, jak trávit dovolenou existuje mnoho a každý od své dovolené očekává zcela něco jiného. Do jaké skupiny patříte vy? Trávíte dovolenou podle svých představ nebo se podřizujete většině?

Kempování v Česku

Dnešní kempy v Česku mají většinou evropskou úroveň a v Česku můžete vidět mnoho nádherných přírodních úkazů, které nikde jinde na světě neuvidíte. Česko je ideální k trávení dovolené pro „batůžkáře“, ale také k trávení rodinné dovolené. Chatičky v kempech mají své kouzlo a děti je prostě zbožňují. Co však při tuzemské dovolené neovlivníte je počasí, které vám může celou dovolenou pokazit.

Po Evropě k moři

Chorvatsko a Itálie patří k Čechy nejvíce navštěvovaným zemím. Během let jejich oblíbenost nijak neklesá a není se čemu divit. Obě země se mohou chlubit azurovým mořem, nekonečnými plážemi, úchvatnou přírodou a samozřejmě pohádkovými a tajemnými památkami.

Mezi nejvíce navštěvovaná místa v Itálii patří Rimini, zejména pro svou skvělou polohu. Pokud se vám z nějakých důvodů nechce cestovat letadlem, v Rimini jste autobusem během jediného dne. Volné hotely v Rimini seženete snadno, pokud víte, kde hledat.

Podobně jako Itálie je na tom také Chorvatsko. Rijeka je chorvatskou oblastí, která uspokojí požadavky každého turisty. Ať už hledáte klidnou nebo adrenalinovou dovolenou, nezapomeňte si včas zařídit ubytování Rijeka.

Pokud nevíte, kde si sehnat dobré a spolehlivé ubytování mrkněte na webové stránky svetubytovani.cz, kde si z velké nabídky jistě vyberete.

Láká vás exotická dovolená?

Pokud vás láká dovolená v exotických zemích, nezapomeňte na potřebná očkování, mějte na paměti rozdílnou kulturu a zcela jiné zákony. Neznalost by se vám mohla nevyplatit.