Home / Evropa / Ubytování Trogir – 8. díl

Ubytování Trogir – 8. díl

Trogirské hotely

Čtyřhvězdičkové chorvatské Studio – apartmani Plava Laguna – Seget Vranjica má ve svém vlastnictví Sandra. Tento komplex se domluví anglicky, německy a chorvatsky a naleznete jej na ulici Put Čarijića 78 v Seget Vranjica – Trogiru.

Místní zahrada má až tisíc metrů čtverečních, kde můžete s klidem grilovat. Cena za lůžko se pohybuje od dvaceti Euro.

 

Pláž

600 metrů

Moře

600 metrů

Centrum

1000 metrů

Obchod

400 metrů

Restaurace

60 metrů

Sport

400 metrů

Lékař

1000 metrů

Lékárna

1500 metrů

Čerpací stanice

3500 metrů

Bankomat

400 metrů

Pošta

1000 metrů

Autobusová zastávka

300 metrů

Tento nový a moderně zařízený hotel disponuje 4 *. V blízkosti se nachází komplex Medena, kde najdete vše nutné pro vaší dovolenou. Nechybí zde pláž, mnoho kaváren, restaurací a sportovišť, jako je například minigolf, tenis, nohejbal nebo cyklistika, či dokonce i vodní sporty, jako je například potápění. Je zde rovněž možný transport taxi lodí do centra Trogiru či organizování výletů lodí na okolní ostrovy. Studio – apartmani Plava Laguna – Seget Vranjica naleznete čtyři kilometry od města Trogir (UNESCO), osmadvacet kilometrů od Splitu a dvanáct kilometrů od letiště.

Apartmány Palma – Loncar – Kaštel Štaflić

Vítejte v Apartmánech Palma – Loncar – Kaštel Štaflić, které vlastní Marko Lončar. V tomto chorvatském letním hotelu se domluvíte chorvatsky, anglicky, ale i německy. Hotel pojme maximálně dvanáct osob v rámci šesti ložnic, přičemž cena za osobu se pohybuje okolo třinácti Eur za lůžko.

 

Pláž

180 metrů

Moře

100 metrů

Centrum

500 metrů

Obchod

100 metrů

Restaurace

60 metrů

Sport

100 metrů

Lékař

100 metrů

Lékárna

100 metrů

Čerpací stanice

2000 metrů

Bankomat

150 metrů

Pošta

150 metrů

Autobusová zastávka

100 metrů

Cena za jeden apartmán se pohybuje okolo osmdesáti Euro pro šest osob. Domácí mazlíčci jsou povoleni pouze za příplatek. Místní pláže jsou vhodné pro děti a táhnou se celé dva kilometry. Pláž tak nabízí příležitost pro dlouhé procházky podél pobřeží, a to až do centra. Majitel vás uvítá Welcome drinkem!