Home / Ostatní / Ubytování v Jasné pod Chopkom

Ubytování v Jasné pod Chopkom

Slovensko nabízí mnoho turisticky zajímavých míst, kde lze trávit jak letní, tak zimní dovolenou. Jedním z nejoblíbenějších jsou Nízké Tatry a především středisko Jasná pod Chopkom. Navštěvují ji milovníci horských túr i lehčích procházek v překrásné přírodě. Jasná je ale především lyžařským centrem, které nabízí několik sjezdovek, vleků a lanovku na Chopok. Chcete-li strávit krásnou dovolenou, zajistěte si ubytování v hotelu Jasná.

Přednosti Jasné pod Chopkom

V Jasné pod Chopkom je krásně po celý rok. Nachází se v Demänovské dolině v samotném středu horské přírody. Od jara do podzimu odtud můžete vyrážet na horské výšlapy nebo příjemné procházky. V zimě je Jasná pod Chopkom rájem lyžařů. Je zde řada ubytovacích možností v hotelech i penzionech. Nejznámější nejen v Jasné, ale i na celém Slovensku je hotel Björnson postavený ve skandinávském stylu. Jeho umístění přímo pod lanovkou na Chopok a v těsné blízkosti svahu, je výhodné zejména pro lyžaře, kteří se od hotelu dostanou do celého střediska Jasná.

Příjemné ubytování v Björnsonce

Pokud hledáte vhodné ubytování pro rodinu s dětmi, pro manželský pár, početnou skupinu přátel nebo třeba pro partu mladých snowboardistů, tak pro všechny tyto kategorie je Björnsonka ideální. Na internetu ji najdete také pod pojmem hotel Chopok. V jejím areálu jsou k dispozici ještě další dvě ubytovací kapacity, a to Villa a Hostel. Ve všech třech těchto zařízeních na vás čeká výborná úroveň vybavení i vstřícný personál. V Björnsonce si můžete vybrat standardní pokoj, rodinný pokoj nebo velký rodinný pokoj. V každém pokoji je koupelna se sprchovým koutem, televize, wifi a standardní nábytek. Bonusem navíc je nádherný výhled na hory ze všech pokojů.

Další možnost ubytování v Jasné

Přímo v lyžařském areálu Jasná pod Chopkom se nachází také hotel Liptov. Hosté v něm mohou využívat restauraci, bar, letní terasu, vířivku, hernu s kulečníkem a také Wi-Fi, která je k dispozici zdarma ve společných prostorách. Ubytování zpříjemňuje koupelna s vanou v každém pokoji, ve kterém jsou zdarma k použití toaletní potřeby. K pohodlí přispívá i kabelová televize v pokojích a neplacené parkoviště přímo u hotelu.