Home / Doporučujeme / Stěhování s dodávkou z půjčovny
půjčovna dodávek

Stěhování s dodávkou z půjčovny

Půjčovna dodávek Praha a půjčovna dodávek Brno se mohou stát velkým pomocníkem při vašem stěhování. Právě dodávka je něčím, co vám stěhování může velmi usnadnit. A co víc. Nejen, že do dodávky dáte mnohem více věcí než do osobního auta, k jejímu řízení vám bohatě stačí řidičský průkaz skupiny B a splnění podmínek, které najdete na webech půjčovny dodávek Praha a půjčovny dodávek Brno.

Půjčovna dodávek pro každého

Stěhování je velká věc. A nezáleží na tom, zda se stěhujete poprvé – od svých rodičů do vlastního, nebo zda již máte nějaké to stěhování za sebou. V obou případech jde totiž o něco, co mnozí z nás nesnáší. Ať už kvůli náročnosti, tak i kvůli času a nervům. Nezoufejte! Pokud si vše důkladně naplánujete, vše proběhne hladce. Půjčovna dodávek Brno a půjčovna dodávek Praha jsou zde od toho, aby vám nabídli svoji pomoc v podobě zapůjčeného vozidla.

Vozidla Ford Transit i jiné

Naše půjčovna má v rukávu hned několik typů dodávek, mezi které patří zejména vozidla Ford Transit. I proto věříme, že u nás najdete přesně takovou dodávku, která vaše stěhování dovede do vysněného konce. Ačkoliv dodávky půjčujeme zejména krátkodobě, můžeme vám nabídnout i dlouhodobější pronájem, stačí, když se s námi domluvíte. Co trápí mnohé, bývá představa ceny za půjčení. Té se ovšem také nemusíte bát. Naše půjčovna dodávek Praha i půjčovna dodávek Brno nabízí vozidla za velmi příjemné ceny.

Stěhování v dodávce z naší půjčovny

Chcete se stěhovat v neobvyklou denní dobu? Ačkoliv máme svoji běžnou provozní dobu, jistě nebude problém domluvit se na kompromisu a vyjít vám vstříc i v jiný čas, než je ten běžný. Chápeme, že ne každému vyhovuje to, co jiným ano.

Pokud si chcete zapůjčit dodávku u půjčovny dodávek Praha nebo půjčovny dodávek Brno, nepotřebujete nic zvláštního. Budete potřebovat platný občanský a řidičský průkaz – skupiny B. Pokud jste dodávku ještě neřídili, bylo by ideální najít někoho, kdo zkušenosti má. Pokud ve svém okolí nikoho takového nemáte, nevadí. Dodávku půjčíme i těm, kteří zkušenost nemají. Jejich řízení není o nic moc složitější jak řízení osobního auta. Nějaké zkušenosti s řízením však mít musíte. Více zjistíte na našem webu – a to v sekci podmínek k zapůjčení vozidla.

V případě potřeby vám pak můžeme zapůjčit i další vybavení, které by vám vaše stěhování mohlo usnadnit. Můžeme vám nabídnout stěhovací vozík, transportní kurty, rudlík, ale i GPS navigaci pro případ, že se stěhujete někam, kde to zatím moc neznáte.