Home / Doporučujeme / Špičkové výrobky Stanley Fatmax

Špičkové výrobky Stanley Fatmax

Na trhu s ručním elektronářadím i s aku nářadím se dnes můžete setkat s pestrou nabídkou nejrůznějších značek. V řadě případů se jedná o renomované výrobce, kteří si mezi zákazníky vydobyly respekt a uznání. Skutečně výbornou kvalitu, poměr výkon/cena a dlouhou životnost vykazuje ruční nářadí Stanley Fatmax. Jeho výrobce se snaží udržet si přední příčky v oblíbenosti svého nářadí a proto dodává každým rokem na trh nové typy. Špičkové kvality dosahuje mimo jiné prováděním pravidelných zkoušek, které se vyrovnají nejnáročnějším praktickým podmínkám. Rovněž se zajímá o názory, poznatky a připomínky spotřebitelské veřejnosti, které promítá do svých nových výrobků.

Nabídka nářadí Stanley Fatmax

Na trhu s ručním nářadím se můžete setkat s mnoha výrobky Stanley Fatmax. Nejvyhledávanější jsou elektrické i akumulátorové vrtačky, které nacházejí uplatnění v mnoha odvětvích průmyslu či stavebnictví, tak i v domácích dílnách. Vrtačky slouží k vrtání otvorů do všech materiálů, nebo se používají k utahování a povolování šroubových spojů. Tradičním nářadím, bez kterého se neobejdou stavebníci rodinných domů i profesionální truhláři, jsou elektrické pily. V nabídce jsou jak okružní neboli kotoučové, tak i přímočaré pily. K broušení nebo i k řezání různých tvrdých materiálů, ať už jsou to kovy, beton či další, se používají úhlové brusky. Ve skladovém hospodářství jsou při balení zboží nepostradatelným pomocníkem sponkovače. Například typ TR 75 umí nastřelit až šest různých spon nebo hřebíků, které má ve svém zásobníku.

Netradiční nářadí

Jedná se spíše o přístroje než nářadí. Slouží k měření vodorovné nebo skloněné rodiny a jsou jimi rotační nebo křížové lasery a laserový dálkoměr. Rotační lasery se uplatňují především ve stavebnictví, kde slouží při projektování vodních nádrží a jiných velkých staveb. Rotační laser se při práci sám automaticky srovná do roviny a poté začne vysílat laserový paprsek v rovině vodorovné nebo skloněné, tak jak mu obsluha zadá.