Home / Doporučujeme / Jak si nejlépe užít Itálii, v přeplněném hotelu nebo v soukromé vile?

Jak si nejlépe užít Itálii, v přeplněném hotelu nebo v soukromé vile?

Cestování do Itálie není jen o strávení krásné dovolené, je to pokaždé zážitek na celý život, ale někdy nemusí být tak příjemný, pokud ho strávíte v přeplněném hotelu, kde nemáte klid ani soukromí. To se vám však nestane, pokud si pro dovolenou v Itálii zvolíte soukromou luxusní vilu u moře. Zní to pro vás jako fantazie? Pronájem rekreačních domů je velmi populární nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Stále více lidí dává přednost klidu a soukromí v rekreačním domě, který mají jen sami pro sebe nebo pro svou rodinu. Tato možnost se zdá být velmi drahá, ale není tomu tak, pronájem rekreačního domu nemusí být dražší než pronájem hotelového apartmá.

Kde si zajistit pronájem rekreačního domu?

Ať už hledáte rozsáhlou luxusní vilu v Toskánsku s obřím bazénem nebo jen příjemný klidný domek u moře, vše najdete na portálu https://cz.italicarentals.com/. Jeho účelem je najít turistům z České republiky i zahraničí vhodný rekreační objekt. Jeho hledání je snadné a můžete si ho rovnou i zdarma zarezervovat. K hledání můžete použít filtr, u kterého si nastavíte lokalitu, počet lidí i termín, ve kterém byste objekt využívali. Hledat můžete i v podrobnějším filtru, například vily s bazénem, vířivkou, parkováním, v blízkosti moře, s Wifi aj. Nalezené nemovitosti si můžete rozkliknout a dozvědět se o nich vše potřebné, třeba, jak daleko jsou od města, jestli jsou v blízkosti golfová hřiště nebo další důležité informace.

Možnost rekreačního domu ocení i pejskaři, řada nemovitostí je otevřena psím návštěvníkům a to vám umožní vzít své pejsky na dovolenou s sebou. Pokud hledáte místo na líbánky nebo si jen chcete ve dvou užít tu nejromantičtější dovolenou, opět je soukromá vila v Itálii nejlepší možností. Nemovitostí je k dispozici tolik, že si vybere každý, poznejte Itálii z trochu jiného úhlu než jste byli zvyklí, se soukromou vilou si zde budete připadat jako doma. Vily lze samozřejmě i střídat a pokaždé tak poznat jinou lokalitu.