Home / Doporučujeme / Kde je v severních Čechách nejvíce zábavy?

Kde je v severních Čechách nejvíce zábavy?

Každý se rád baví, ale kde najít dostatek zábavy? Mnoho měst je mrtvých a příliš legrace nebo sportovního vyžití v nich nenajdete. Naštěstí ještě existují místa, která vám nabízí tolik sportovního vyžití, že nebudete vědět, čemu se věnovat dříve. V severních Čechách se nachází resort Malevil, který je doslova královstvím sportu, relaxu i mnoha skvělých zážitků. Jde o ideální místo pro strávení aktivní dovolené, ale také pro firemní akce a teambuildingy.

Co všechno můžete v resortu Malevil zažít?

Resort Malevil má skvělé strategické umístění, protože se nachází v srdci Lužických hor. Kromě krásných scenérií si zde užijete možnost mnoha krásných výletů do okolí. Tento resort je jen 20 minut cesty od Liberce a dostatek zábavy je zde jak pro dospělé, tak i pro děti.

Je zde golfové hřiště, které obdivují golfisté z tuzemska i zahraničí, má 18 jamek a ačkoliv je obtížnější, jeho ráz si oblíbíte, stejně tak jako zajímavé přírodní překážky.

Golf není zdaleka jedinou sportovní aktivitou, které se zde můžete věnovat. Můžete si zde zahrát tenis, k dispozici vám jsou hned 2 kurty. Stejně tak si můžete zahrát squash, stolní tennis, badminton, bowling, plážový volejbal i šipky. Jelikož je zde mnoho skvělých tras pro cyklisty, můžete si sem vzít kolo a objevovat krásu místní přírody. Vlastní kolo však nutně brát nemusíte, nabízí se vám možnost půjčení kol.

Pokud hledáte odpočinek, užijete si zajisté wellness, který zahrnuje venkovní vířivku, finskou i bylinnou saunu a celou škálu masáží. Děti zde ocení nejen mnoho příjemných aktivit, ale také mini zoo.

Ubytování v Malevilu

Co se týče ubytování, každému vyhovuje trochu něco jiného a zde máte možností ubytování více než mnoho. Ubytovat se můžete v komfortním hotelovém apartmá přímo v srdci Malevilu. Pronajmout si můžete i celou malevilskou chalupu, což ocení zejména početné rodiny nabízí se vám však i sruby, které přivítají i vaše čtyřnohé kamarády nebo třeba karavanpark, který je jako stvořený pro majitele karavanů. Objevte všechny možnosti, jaké se vám v Malevilu nabízí a sice na https://www.malevil.cz/.