Home / Ostatní / Pracovní obuv je důležité střídat

Pracovní obuv je důležité střídat

Kdy jste si naposledy koupili nové pracovní boty? Pro některé lidi je to jen zbytečný výdaj navíc, přitom boty výrazným způsobem ovlivňují naše zdraví a je důležité se postarat o to, aby se pravidelně střídaly. Boty časem ztrácí své vlastnosti, tedy pevnost a pružnost a platí to i o kožených botách. Dochází k postupnému opotřebení a boty vám zajistí i menší ochranu a zajisté i horší vzhled. Je nejvyšší čas si udělat radost novou pracovní obuví. Sázkou na jistotu je pracovní obuv kvalitní české výroby.

Vybíráme pracovní obuv

Pokud sváříte, pracujete u soustruhu, v dílně nebo třeba na stavbě, zajisté oceníte pevné celokožené boty. Ideální volbou je obuv REPA, kterou najdete na Repa.cz. Nabízí se vám hned v několika provedeních a sice jako kotníkové boty, polobotky a sandál. Každý pár koupíte velmi levně a postará se vám jak o kvalitní ochranu nohou, tak i o pohodlí. Tyto boty jsou vhodné i pro turistiku.

Jestliže hledáte pohodlnou obuv, se kterou se budete na pracovišti prohánět rychle a s přesností, vsaďte na obuv Presige. V tuzemsku je to jasná volba pro mnoho lidí, jde o boty s cenovkou pod tisíc korun, které mají dlouhou životnost, jsou pevné a pohodlné. Zaměstnavatelé po celém Česku je kupují pro své zaměstnance, kteří si je nemohou vynachválit. Obrovskou popularitu si získaly například v automobilce Škoda Auto, kde si zaměstnanci neobouvají už skoro nic jiného než Prestige. Tyto boty se vyrábí na Zlínsku a nabízí se v mnoha provedeních, využijete je i na volný čas a na sport.

Na webu najdete také velmi kvalitní holínky, které ocení každý, kdo musí pracovat i v blátě nebo za deštivého počasí. Kromě vysoce kvalitní české obuvi najdete na webu i kvalitní ochranné pracovní pomůcky, mezi kterými nechybí pracovní rukavice a pomůcky pro svářeče a kováře. Zajisté si ze sortimentu vyberete to pravé pro vás.