Home / Ostatní / Plánujete svatbu a hledáte dokonalé místo?

Plánujete svatbu a hledáte dokonalé místo?

Rozhodli jste se s partnerem vstoupit do manželství a stále nemůžete najít místo, které by plně vystihlo, jak moc tento den je pro vás i vaše blízké významný. Pokud jste milovníky kvalitního vína a uchvátila vás krajina pálavského kraje, řekněte si své „ano“ ve Vinařském dvoře, kde se romantika mísí s dokonalostí.

Vše bez starostí

Pálava je česká chráněná krajinná oblast, známá především díky vynikajícímu pálavskému vínu. I bez vinic je tento kraj úchvatný a nádherná příroda vás doslova strhne. Zpečetit svou lásku v tomto kraji dodá vašemu sňatku to správné romantické kouzlo.

Na faře Vinařského dvora, poblíž města Ivančice, se vám tento sen může snadno splnit. Jak zjistíte na webu https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/, není nic snadnějšího.

Na vyřknutí svého „ano“ máte dvě možnosti. Jednou z nich sňatek uprostřed vinic s výhledem na Pálavu nebo na farské zahradě. Druhá možnost nabízí uzavření sňatku v kostele sv. Bartoloměje, který je chráněn jako kulturní památka České republiky a kde lze zařídit i necírkevní obřad.

Zdejší personál má mnoho zkušeností s pořádáním svateb a vše potřebné zajistí za vás. Vy se tak můžete v klidu věnovat příjemnějším věcem kolem svatby, jako je výběr těch „pravých“ šatů nebo prstýnků.

Co za vás ve Vinařském dvoře zařídí?

Svatební menu přizpůsobené vašim požadavkům, vysokojakostní vína ze zdejšího vinařství jsou samozřejmostí, svatební apartmá pro novomanžele, k ruce svatební manažerka, která si poradí s jakýmkoliv problémem, kapacita 100 lidí – to jsou základní služby, které můžete při plánování svatby ve Vinařském dvoře využít. Nic víc ke svatbě snů nepotřebujete.

Ubytování pro hosty

V okolí se nachází tři penziony a hotel, které lze využít k ubytování hostů. Nemusíte je nikde pracně hledat, jejich seznam s popisem naleznete na webu Vinařského dvora.