Home / Novinky / Nejkrásnější hotely světa

Nejkrásnější hotely světa

Jedete na dovolenou a už se těšíte, až o Vás bude postaráno? Až nebudete muset chvíli uklízet, prát a vařit? Inu, hotely jsou rozhodně oblíbené pro své služby.

Největší světový luxus

Taky jste si někdy představovali, jaké by to bylo bydlet někde, kde máte úplně všechno, na co si jen vzpomenete a kde o Vás bude postaráno tak, že si ani nebudete muset říkat, co byste chtěli a automaticky byste to měli? To by byla paráda. Ale i to je možné. Nicméně, tohle si dopřát není hned tak pro někoho, pro takové ubytování je třeba mít konto nadité k prasknutí, protože je zpoplatněno tak, že se Vám z toho protočí panenky. Rádi Vám přiblížíme, jak to v takových hotelech chodí.

  • Atlantis

Když se tenhle hotel v Dubaji otevíral, slavnostní ohňostroj byl tak obrovský, že byl vidět až z Vesmíru. Celý večírek vyšel na neskutečných 20 milionů dolarů. za vším stál hlavně konkurenční boj s ostatními luxusními hotely a evidentně se vyplatilo, jelikož hotel bývá plně obsazen i přes to, že jedna noc zde stojí až neuvěřitelných 25.000 dolarů.

Hotel je tvořen dvěmi růžovými věžemi spojenými mostem. V hotelu je k nalezení aquapark, fitcentrum, masážní salony, kadeřnictví, restaurace a soukromá pláž, kde si dokonce můžete zaplavat s delfíny.

  • Burj Al Arab

Tento hotel je tak významný, že je dokonce zapsán do Guinessovy knihy rekordů. Je vysoký přes 300 metrů a vypadá jako plachetnice. Taktéž se nachází v Dubaji. Je vybaven dokonce přistávací plochou pro vrtulníky, kam přistává hotelová helikoptéra, kterou můžou návštěvníci zvolit jako jednu z cest, jak se do hotelu dostat. Dále je známa svou ojedinělou restaurací, která je postavena tak odlišně, že má návštěvník pocit, že visí ve vzduchu.

  • Emirates Palace

Tento hotel tvoří šest teras, jedenáct luxusních restaurací a na jednoho hosta připadá dokonce pět zaměstnanců hotelu. Naleznete zde dokonce pokoje, které jsou zdobeny zlatem, každý o rozloze až 680 metrů čtverečních. Hotel naleznete samozřejmě také v Dubaji.

  • Wilson

Tenhle nejluxusnější hotel Evropy byste našli v Ženevě. Nejdražší apartmá, do kterého vede dokonce soukromý eskalátor, vás vyjde na 590.000 korun za noc.

Nicméně, většina z nás si skvělý pobyt užije i v levnějších hotelech, které nabízí naše republika a hlavně naše platové možnosti.