Home / Ostatní / Luxusní dům na stromě vám poskytne dokonalý relax i romantiku

Luxusní dům na stromě vám poskytne dokonalý relax i romantiku

Také jste vždy jako děti toužili po domku na stromě? Je to takové krásné místo jen pro vás, kam utečete pokaždé, když chcete být daleko od všech problémů. Domek na stromě si můžete užít i jako dospělí, nejde však o žádný bunkr z prken, ale o luxusní dřevěné domy v korunách stromů. Treehouse nabízí unikátní ubytování uprostřed lesa. Většina lidí je neustále vystavena stresu, trápí je městský hluk, spousta problémů a občas si přejí najít místo, kde zažijí dokonalý klid. Ubytování v korunách stromů vám umožní uniknout od všeho, co vás trápí a dodá vám vše, co vám doposud scházelo, ztracenou energii, klid, relax a romantiku.

V dřevěném domku s výhledem na Ještěd

Kde se vůbec domy na stromě nacházejí? Najdete je v lese, nejbližší obec se jmenuje Křížany. Ráno vás probudí zpěv ptáků, vylezete na terasu, usadíte se v koruně stromu nebo si lehnete do houpací sítě a můžete sledovat pasoucí se srnky, kochat se výhledem na Ještěd, Ralsko nebo Bezděz. Nechybí zde ani venkovní posezení, máte možnost opékat i grilovat. Ať už sem chcete vyrazit s přáteli nebo strávit krásné chvilky se svým protějškem, na noci strávené v luxusních domech v korunách stromů nikdy nezapomenete.

Vybrat si můžete treehouse Emanuel nebo treehouse Amálka. Ačkoliv jde o dřevěné domy v korunách stromů, jsou plně vybavené a budete zde mít skvělé pohodlí. Je zde kuchyňka i krb. večer zažijete neskutečně krásnou atmosféru, konečně si vychutnáte hvězdnou oblohu bez světelného znečištění a namísto hluku města uslyšíte jen příjemné zvuky přírody. Nemusíte být celou dobu jen v domech, okolí je jako stvořené pro výlety. Život je krátký a rozhodně byste ho neměli strávit v neustálém shonu, dopřejte si v něm chvilky pohody a zažijte něco nevšedního. Více informací a možnost rezervace najdete na Treehousejested.cz.