Home / Ostatní / Levné produkty ABC tiskárny

Levné produkty ABC tiskárny

Kvalitní a účinná reklama je dnes nezbytností každé obchodní činnosti. Pokud se chcete podílet na vytvoření reklamního letáku či plakátu vlastními designovými návrhy, obraťte se na ABC tiskárnu v Chotovicích u jihočeského Tábora. Tato společnost patří v současnosti k předním tiskárnám, od kterých se liší mimořádnou kvalitou svých produktů, ale také tím, že je tisk levně. Velmi krátké dodací lhůty, perfektní kvalita a zároveň velice levné cenové podmínky i při nízkých nákladech, to jsou základní atributy této společnosti.

Co tiskárna nabízí?

Pestrý sortiment ABC tiskárny zahrnuje reklamní letáky, plakáty čili banery, vstupenky, brožury, noviny, knihy, vizitky, svatební a úmrtní oznámení, samolepky, potisk firemních obálek nebo také velice žádané hlavičkové papíry. Tento artikl je použitelný nejen v oficiálním styku s obchodními partnery či úřady, ale i v běžném styku s veřejností. Hlavičkové papíry jsou pro každou firmu nutností hlavně z praktického hlediska, ale zároveň jsou i součástí firemního marketingu. Hlavičkové papíry přispívají k dobrému jménu firmy a k její prezentaci. Listovní zásilka nesoucí jméno a logo firmy, učiní na příjemce skvělý dojem a podporuje důvěru. Hlavička listovní zásilky může dle zájmu zákazníka obsahovat i obrázek, fotografii či jiný motiv.

Samopropisovací formuláře

ABC tiskárna nabízí také další potřebné produkty, které se používají v administrativě. Kromě hlavičkových papírů, propisovacích bloků a jiných jsou to také propisovací formuláře. K jejich výrobě používá samopropisovací papíry, na kterých můžete vytvořit jediným propisem i několik kopií určitého dokumentu. Originál od kopií lze odlišit například barevností jednotlivých propisovacích listů v bloku, který obsahuje 100 listů. Podle zákazníkem zaslaného návrhu, vyrobí ABC tiskárna samopropisy v základních formátech. Standardně jsou tiskopisy lepeny v hlavě, případně vlevo, ale na přání zákazníka lze provést například číslování tiskopisů tak, že originál i kopie má stejné číslo, nebo perforaci formulářů.