Home / Po Čechách / Karlštejn nabízí historii, zoo, voskové muzeum i relaxaci. Už se těšíte, až se po objevování okolí naložíte do wellness?

Karlštejn nabízí historii, zoo, voskové muzeum i relaxaci. Už se těšíte, až se po objevování okolí naložíte do wellness?

Karlštejn patří mezi místa, která bychom měli navštívit alespoň jednou za život my všichni. Hrad, který je symbolem naší vlasti, ale není to jediné, co vás v tomto místě uchvátí. Co dalšího můžete zažít?

Po prohlídce hradu hurá do zooparku!

Už se těšíte, až si prohlédnete hrad, kde se odehrávaly důležité milníky historie naší země? Pak vězte, že Karlštejn nabízí mnohem více. Nedávno otevřený Zoopark Karlštejn nabízí prohlídku exotických zvířat, kde se můžete potkat se vznešeným bílým lvem Leonem i dalšími africkými zvířaty. Tento zážitek nabízí areál, který obsahuje hotel u hradu Karlštejn. Uvidíte i kočkovité šelmy – v čele s levhartem skvrnitým. Nebudou chybět opičky, velbloudi, bizoni nebo tygři. Už se těšíte na příjemnou změnu?

Vinné sklepy i voskové muzeum

Přejete si potkat osobně významné osobnosti z dějin naší země? Podívejte se na výlety v okolí Karlštejna, kde se dozvíte více. Už více než deset let se totiž hrad Karlštejn těší vybrané společnosti významných osobností naší historie. Vy je můžete potkat v muzeu voskových figurín. Až se dosyta pokocháte novými poznatky, co byste řekli malému zastavení ve vinných sklípcích? Nejen Morava, ale i Čechy totiž nabízí krásné sklepy a vinice. Bude vás čekat prohlídka vinic a sklepního hospodářství s jedinečnou degustací karlštejnských vín. To si určitě nesmíte nechat ujít!

Dopřejte si wellness

Až budete plni nových zážitků v kouzelném místě, kterým Karlštejn bezpochyby je, poohlédněte se po pohodě a odpočinku. Ubytování v hotelu Karlštejn, kde jsou k dispozici plně vybavené romantické pokoje, je ideální volbou.

Hotel má kromě zooparku nebo letního ostrova, kde se pořádají rauty s grilováním, také vlastní relaxační centrum. Nyní už je jen na vás, zda si dopřejete finskou saunu, whirlpool a fitness centrum.

Už se těšíte na váš výlet do Karlštejna?