Home / Doporučujeme / Chcete být v létě trendy? Podívejte se, co bude letos IN

Chcete být v létě trendy? Podívejte se, co bude letos IN

Letní sezóna se pomalu, ale jistě blíží, chystáte se doplnit si šatník a přemýšlíte nad tím, co do něj přikoupit, aby kousky alespoň trochu ladily s letošní módou?

Trendy pro letní období

Velkým trendem letošního léta budou mašle. Lze je uvázat kolem pasu, mohou být ozdobou středu topu, dají se umístit na ramena a dokonce i na boty.

Chybu neuděláte ani s krajkou, která bude zakomponovaná do konkrétního kousku oblečení. Může se objevit jako poloprůsvitný proužek, který lemuje top nebo sukni či krajkový volánek.

Co se barev týká, nejvíce populární bude béžová a pastelově zelená. Návrat zažívají také barvy neonové. Výhodou béžové barvy je, že nabízí několik různých odstínů a velmi snadno ji zkombinujete jak s výraznými, tak i tlumenými odstíny pastelových barev. Pro společenské příležitosti si pořiďte outfit v barvách západu slunce. Volit můžete jakýkoli odstín zlaté, zářivě žluté, oranžové, bronzové, okrové či rumělkové. Materiály volte v kovovém lesku.

Nejen na oblečení určené pro chvíle odpočinku se vrací batika. Ta se hodí pro kombinaci s trendy roztrhaným denimem nebo s kůží, která je vždy nadčasová.

Tipli.cz

Pokud si chcete pořídit módní kousky na jednom místě a ještě ušetřit, navštivte slevový portál tipli, na němž je samozřejmostí sleva na módu i obuv. Portál sdružuje celou řadu známých obchodů a vy si tak můžete vybírat oblečení za výhodné ceny, v klidu a pohodlí domova. Nemusíte nikam chodit a stát frontu u pokladny. Vše vyřídíte za malou chvilku. Bonusem ještě pro vás bude cashback. Že nevíte, co to je? No je to jednoduché, část peněz z nákupu se vám vrátí zpět a nemusíte pro to vůbec nic dělat. Vlastně jednu maličkost ano, je potřeba se zaregistrovat na portálu tipli a pak už si jen můžete vybírat oblečení i obuv se slevou a ještě získáte další peníze zpět. Co vy na to?